Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Color | Brown, Gray |
| Power | 0, 50, 100, 125, 150, 175, 200, 225, 250, 275, 300, 325, 350, 375, 400, 425, 450, 475, 500, 550, 600, 650, 700, 750, 800 |
Store Notice 店铺公告
Korea Daigou (Apr 16 – Apr 26) Estimated Shipping 预计发货: May 11 – May 20.
Korea Daigou (Apr 27 – May 1) Estimated Shipping 预计发货: May 21 – May 30.
OLENS & Hapa Kristin Preorder (Apr 14 – Apr 19) Estimated Shipping 预计发货: May 25 – May 31.
OLENS & Hapa Kristin Preorder (Apr 20 – Apr 26) Estimated Shipping 预计发货: June 8 – June 15.
For combined orders, we will ship only after all items have arrived. 如有合单订单,将在所有商品到齐后统一发货.
RM99.00
| Product | Spanish Circle (2p) |
|---|---|
| Description | Spanish is not enough for your iris? Spanish returned with the best retro edge. The circle ring at the edge of the color contact lens will make your eye vibrant, yet natural inside of your eyes. Experience the best retro eye styling by Spanish Circle Brown. |
| Duration | 1Month |
| Total Diameter | 14.2 mm |
| Graphic Diameter | 13.3 mm |
| Base Curve | 8.6 mm |
| Water Content | 40% |
| Material | Hema |
| Power | 0.00~-8.00 |
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Color | Brown, Gray |
| Power | 0, 50, 100, 125, 150, 175, 200, 225, 250, 275, 300, 325, 350, 375, 400, 425, 450, 475, 500, 550, 600, 650, 700, 750, 800 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.