Store Notice 店铺公告
Korea Daigou (Apr 16 – Apr 26) Estimated Shipping 预计发货: May 11 – May 20.
Korea Daigou (Apr 27 – May 1) Estimated Shipping 预计发货: May 21 – May 30.
OLENS & Hapa Kristin Preorder (Apr 14 – Apr 19) Estimated Shipping 预计发货: May 25 – May 31.
OLENS & Hapa Kristin Preorder (Apr 20 – Apr 26) Estimated Shipping 预计发货: June 8 – June 15.
For combined orders, we will ship only after all items have arrived. 如有合单订单,将在所有商品到齐后统一发货.
[Daily] OLENS Glowy Contact Lens (20pcs)
RM159.00
| Product | Glowy 1Day (20p) |
|---|---|
| Description | Realistic highlight effect and deep edge line make your eyes look more multi-dimensionally. Highlight Effect- Multi shades blended to give a highlight effect on your eyes even there is no light by your side. No more unnatural looking! 13.1mm of natural graphics and patterns enhance your effortless glowy aesthetic. |
| Duration | 1Day |
| Total Diameter | 14.2 mm |
| Graphic Diameter | 13.1 mm |
| Base Curve | 8.7 mm |
| Water Content | 48% |
| Material | Puscon |
| Power | 0.00~-8.00 |
Description
Additional information
Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Colour | Black 琉璃黑, Brown 琉璃棕 |
| Power | 0, 50, 100, 125, 150, 175, 200, 225, 250, 275, 300, 325, 350, 375, 400, 425, 450, 475, 500, 550, 600, 650, 700, 750, 800 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
RELATED CATEGORIES:














Reviews
There are no reviews yet.