Notice: KOREA DAIGOU March 12 - 16, estimated shipping: Apr 7-12
( EXCEPT for OLENS order, will ship end of April )
通知: 3月12-16号,预计发货 4月7-12号
(3月12-15号 的 OLENS 订单,预计4月尾发货)
Our website is currently under maintenance and ordering is temporarily unavailable. If you need any assistance, please contact us via Instagram.
网站目前正在维护中,暂时无法下单。
如需任何协助,请通过 Instagram 联系我们。
[Daily] OLENS Mood Night Contact Lens (20p)
RM159.00
| Product | Mood Night 1Day (20p) |
|---|---|
| Description | G.Dia 13.3mm of natural enlarging gray colored contacts Mood night in mood gray color is for who is looking for natural enlarging daily color contacts! Sharper than Vivi Ring edge line and well-gradated ash gray color help you to look more calm and natural. |
| Duration | 1Day |
| Total Diameter | 14.2 mm |
| Graphic Diameter | 13.3 mm |
| Base Curve | 8.7 mm |
| Water Content | 48% |
| Material | Puscon |
| Power | 0.00~-8.00 |
Description
Additional information
Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Colour | Mood Brown 小鹿夜棕, Mood Gray 小鹿夜灰色 |
| Power | 0, 50, 100, 125, 150, 175, 200, 225, 250, 275, 300, 325, 350, 375, 400, 425, 450, 475, 500, 550, 600, 650, 700, 750, 800 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
RELATED CATEGORIES:

















Reviews
There are no reviews yet.