Store Notice 店铺公告
Korea Daigou (Apr 16 – Apr 26) Estimated Shipping 预计发货: May 11 – May 20.
Korea Daigou (Apr 27 – May 1) Estimated Shipping 预计发货: May 21 – May 30.
OLENS & Hapa Kristin Preorder (Apr 14 – Apr 19) Estimated Shipping 预计发货: May 25 – May 31.
OLENS & Hapa Kristin Preorder (Apr 20 – Apr 26) Estimated Shipping 预计发货: June 8 – June 15.
For combined orders, we will ship only after all items have arrived. 如有合单订单,将在所有商品到齐后统一发货.
[Daily] OLENS Vivi Ring Contact Lens (10p)
RM95.00
| Product | ViVi Ring 1Day (10p) |
|---|---|
| Description | Are you looking for the best 1Day romantic pink colored contacts? We recommend ViVi Ring 1Day Pink color contact lens. ViVi RIng 1Day Pink (10p) is one of the bestsellers from OLENS. ViVi RIng 1Day Pink upgraded with premium material Puscon. Its flawless deep edge line with a natural size of G.DIA 13.0mm and romantic creamy color will give fairy vibes in your eyes. |
| Duration | 1Day |
| Total Diameter | 14.2 mm |
| Graphic Diameter | 13.0 mm |
| Base Curve | 8.7 mm |
| Water Content | 40% |
| Material | Puscon |
| Power | 0.00~-8.00 |
Description
Additional information
Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Colour | Beige, Pink |
| Power | 0, 50, 100, 125, 150, 175, 200, 225, 250, 275, 300, 325, 350, 375, 400, 425, 450, 475, 500, 550, 600, 650, 700, 750, 800 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
RELATED CATEGORIES:








Reviews
There are no reviews yet.