Notice: KOREA DAIGOU March 12 - 16, estimated shipping: Apr 7-12
( EXCEPT for OLENS order, will ship end of April )
通知: 3月12-16号,预计发货 4月7-12号
(3月12-15号 的 OLENS 订单,预计4月尾发货)
Our website is currently under maintenance and ordering is temporarily unavailable. If you need any assistance, please contact us via Instagram.
网站目前正在维护中,暂时无法下单。
如需任何协助,请通过 Instagram 联系我们。
[Monthly] OLENS French Shine Contact Lens (2p)
RM99.00
| Product | French Shine (2p) |
|---|---|
| Description | Shine your eyes. Shine your days, French shine. Featuring G.DIA 13.2mm with a gold-tinted gradation pattern will brighten the radiance of your eyes. |
| Duration | 1Month |
| Total Diameter | 14.2 mm |
| Graphic Diameter | 13.2 mm |
| Base Curve | 8.6 mm |
| Water Content | 40% |
| Material | Hema |
| Power | 0.00~-8.00 |
Description
Additional information
Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Colour | Hazel 里昂粽, Gray 巴黎灰 |
| Power | 0, 50, 100, 125, 150, 175, 200, 225, 250, 275, 300, 325, 350, 375, 400, 425, 450, 475, 500, 550, 600, 650, 700, 750, 800 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
RELATED CATEGORIES:












Reviews
There are no reviews yet.