Store Notice 店铺公告
Korea Daigou (Apr 16 – Apr 26) Estimated Shipping 预计发货: May 11 – May 20.
Korea Daigou (Apr 27 – May 1) Estimated Shipping 预计发货: May 21 – May 30.
OLENS & Hapa Kristin Preorder (Apr 14 – Apr 19) Estimated Shipping 预计发货: May 25 – May 31.
OLENS & Hapa Kristin Preorder (Apr 20 – Apr 26) Estimated Shipping 预计发货: June 8 – June 15.
For combined orders, we will ship only after all items have arrived. 如有合单订单,将在所有商品到齐后统一发货.
[Monthly] OLENS Nella Contact Lens (2p)
RM99.00
| Product | Nella (2p) |
|---|---|
| Description | The most natural way to color your mood, color your eyes. If you are looking for the most natural color contacts, try NELLA now! The ultimate color-changing colored contacts, Nella’s natural color takes your eye color to a whole new level. No matter what eye color you have, Nella makes realistic-looking eyes. |
| Duration | 1Month |
| Total Diameter | 14.0 mm |
| Graphic Diameter | 13.3 mm |
| Base Curve | 8.6 mm |
| Water Content | 38% |
| Material | Hema |
| Power | 0.00~-8.00 |
Description
Additional information
Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Colour | Ash Beige, Ash Gray, Ash Olive |
| Power | 0, 50, 100, 125, 150, 175, 200, 225, 250, 275, 300, 325, 350, 375, 400, 425, 450, 475, 500, 550, 600, 650, 700, 750, 800 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
RELATED CATEGORIES:














Reviews
There are no reviews yet.