Store Notice 店铺公告
Korea Daigou (Apr 16 – Apr 26) Estimated Shipping 预计发货: May 11 – May 20.
Korea Daigou (Apr 27 – May 1) Estimated Shipping 预计发货: May 21 – May 30.
OLENS & Hapa Kristin Preorder (Apr 14 – Apr 19) Estimated Shipping 预计发货: May 25 – May 31.
OLENS & Hapa Kristin Preorder (Apr 20 – Apr 26) Estimated Shipping 预计发货: June 8 – June 15.
For combined orders, we will ship only after all items have arrived. 如有合单订单,将在所有商品到齐后统一发货.
[Monthly] OLENS Spanish Real Contact Lens (2p)
RM99.00
| Product | Spanish Real (2p) |
|---|---|
| Description | Find your personal Iris design with a Spanish Real Olivecolor contact lens. 11.9mm Graphic design pattern will fit into your eyes perfectly and make your eyes special by changing your Iris only with one and only kind of design. Spanish is one of the bestsellers from OLENS. You can’t miss the chance to try the best color contact lens! |
| Duration | 1Month |
| Total Diameter | 14.2 mm |
| Graphic Diameter | 11.9 mm |
| Base Curve | 8.6 mm |
| Water Content | 38% |
| Material | HEMA |
| Power | 0.00~-8.00 |
Description
Additional information
Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Colour | Real Olive, Real Gray, Real Brown |
| Power | 0, 50, 100, 125, 150, 175, 200, 225, 250, 275, 300, 325, 350, 375, 400, 425, 450, 475, 500, 550, 600, 650, 700, 750, 800 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
RELATED CATEGORIES:














Reviews
There are no reviews yet.