Description
Notice: KOREA DAIGOU March 12 - 16, estimated shipping: Apr 7-12
( EXCEPT for OLENS order, will ship end of April )
通知: 3月12-16号,预计发货 4月7-12号
(3月12-15号 的 OLENS 订单,预计4月尾发货)
Our website is currently under maintenance and ordering is temporarily unavailable. If you need any assistance, please contact us via Instagram.
网站目前正在维护中,暂时无法下单。
如需任何协助,请通过 Instagram 联系我们。
RM99.00
| Product | ViVi Ring (2p) |
|---|---|
| Description | Are you looking for the best natural color contact lens? The answer is ViVi Ring. ViVi Ring is one of the bestsellers from OLENS. Its flawless circle line with a small size of G.DIA 13.0mm and creamy color will bring a positive radiance and fairy vibes in your eyes. |
| Duration | 1Month |
| Total Diameter | 14.0 mm |
| Graphic Diameter | 13.0 mm |
| Base Curve | 8.6 mm |
| Water Content | 38% |
| Material | HEMA |
| Power | 0.00~-8.00 |
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Colour | Brown 小鹿棕, Choco 小鹿巧, Gray 小鹿灰, Beige 小鹿米粽, Pink 小鹿粉 |
| Power | 0, 50, 100, 125, 150, 175, 200, 225, 250, 275, 300, 325, 350, 375, 400, 425, 450, 475, 500, 550, 600, 650, 700, 750, 800 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.